
Φωτιστικό απλίκα δίφωτο 2 x E27 IP20 χάλκινο μέταλλο με καφέ ξύλο Μ65 x Π23 x Υ76cm
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Heronia με οβάλ σχήμα και πλέγμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP54 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Σε μοντέρνο στυλ είναι ιδανική για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε γκρι-ασημί απόχρωση με εφέ παλαίωσης και φέρει οπάλ κάλυμμα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό
Σε απόθεμα



LED, πλαστικό
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα







LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα