
Φωτιστικό επιτραπέζιο Filip Megapap E27 μεταλλικό - υφασμάτινο χρώμα χρυσό - μαύρο 25x25x45εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Έχει 2 υφασμάτινα καπέλα σε μπεζ απόχρωση και ξύλινο πλαίσιο. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 95εκ. μέσω των καλωδίων ανάρτησης. Διαθέτει μαύρη βάση τοποθέτησης και καλώδια. Τύπος ντουί: 2xE27 και θέσεις για 2 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 25 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED














Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED

LED
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα