
105,02 €
Φωτιστικό Επιτραπέζιο Lucide 13553-44-31 RONDA Λευκό (White)|Ξύλο Φυσικό χρώμα (Wood Natural Finish)
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο ύφος, ιδανικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα και διαθέτει μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει καλώδιο PVC για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.81 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα







LED
Σε απόθεμα
LED, γυαλί


Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, για το κομοδίνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED


Ξύλο
Σε απόθεμα
LED

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα