
Πολυέλαιος Οροφής Heronia S-11 01-0240 Black
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής - πολυέλαιος της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Έχει μεταλλικό σκελετό σε χρυσή ματ απόχρωση. Διαθέτει χρυσή βάση τοποθέτησης, αλυσίδα ανάρτησης και καλώδιο. Τύπος ντουί: 5xE14 και θέσεις για 5 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί, LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Με αμπαζούρ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα