
Φωτιστικό Οροφής Πολύφωτο Heronia Rustic 30-0076 Bronze
Πλαστικό, LED, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής - πολυέλαιος της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένος από μέταλλο σε μαύρο χρώμα. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 83εκ. μέσω του καλωδίου και της αλυσίδας ανάρτησης. Διαθέτει βάση τοποθέτησης και καλώδιο σε μαύρο χρώμα. Τύπος ντουί: 3xE27 και θέσεις για 3 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W έκαστος** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Πλαστικό, LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανική
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα