
Πολυέλαιος Οροφής Heronia S-11 01-0239 Black
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό οροφής της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και πλαστικό υλικό σε μπρονζέ απόχρωση με εφέ παλαίωσης. Τμήμα του σκελετού είναι από ξύλο σε φυσικό χρώμα. Υπάρχει δυνατότητα αυξομείωσης του συνολικού ύψους έως 73εκ. μέσω των αλυσίδων και των καλωδίων ανάρτησης. Διαθέτει βάση τοποθέτησης, αλυσίδα και καλώδιο στην ίδια μπρονζέ απόχρωση. Τύπος ντουί: 4xΕ14 και θέσεις για 4 λαμπτήρες **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W έκαστος** (δεν συμπεριλαμβάνονται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό, Ξύλο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 43 cm |
| Depth | 49 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπρονζέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, βιομηχανική
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα





LED
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


LED
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα