
Σετ 4 πιάτα από επισμαλτωμένο κεραμικό, Kanso
Σετ, 4, κεραμικό
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε λευκό χρώμα με κοραλί λεπτομέρειες στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Σετ, 4, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, 4, κεραμικό

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, κεραμικό

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα