
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) S-D Yucatan 203314
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φαγητού βαθύ σε καφέ χρώμα και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνινο υλικό και μπορεί να τοποθετηθεί στο πλυντήριο πιάτων και στον φούρνο μικροκυμάτων. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Κεραμικό

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα