
2,8 €
Σουπλά (Φ38) Gofis Home Jules Beige 122/06
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλά σουβέρ σετ 4 τεμαχίων κατασκευασμένα από γρανίτη σε ανθρακί χρώμα. Τα σουβέρ διαθέτουν προστατευτικά στοχάκια στο κάτω μέρος για να μην γρατζουνάνε τις επιφάνειες σας. Αποκτήστε σουβέρ για να προστατεύσετε τις επιφάνειες του τραπεζιού σας.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Total weight | 0.9565 kg, 0.9565 kg, 0.9565 kg, 0.9565 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
40×6 εκ
Σε απόθεμα


38×22 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα