
2,74 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ σουβέρ από την εταιρεία Nima με κρόσια περιμετρικά. Η σύνθεσή τους είναι 100% βαμβάκι σε γκρι χρώμα. Ιδανικά για να δώσετε μία boho πινελιά και να προστατέψετε το τραπέζι σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Nima |


Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα