
Καλάθι ArteLibre Μπλε Seagrass 20x20x18cm Σετ 3Τμχ
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε ανθρακί χρώμα, κατασκευασμένο από τσόχα. Ιδανικό για το μπάνιο, το υπνοδωμάτιο ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.045 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Τσόχινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Ενσύρματο, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Διάμετρος
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα