
121 €
Στρογγυλό καλάθι από υδροϋάκυνθο Υ36,5 εκ., Lian
Στρογγυλό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης μεγάλο με μίνιμαλ σχεδιασμό και μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό και διαθέτει ξύλινα χερούλια. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να οργανώσετε τα πράγματά σας, τα παιχνίδια του παιδιού σας ή ακόμη και σαν φρουτιέρα πάνω στο τραπέζι.
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 41 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.85 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα





19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
