
Καλάθι Αποθήκευσης (39x25x19.5) T-D Storage Khaki 8861143
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό στο χρώμα της τερακότας και διαθέτει ξύλινες λαβές. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να οργανώσετε τα μικροπράγματά σας, τα περιοδικά σας ή ακόμη και σαν φρουτιέρα πάνω στο τραπέζι. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Χρώμα | Τερακότα |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

