
Καλάθι Αποθήκευσης (30.5x21x18) Z-L Leaves Green 14466
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε μπλε χρώμα με σχέδιο ουράνιο τόξο και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή παιχνίδι στο δωμάτιο του παιδιού.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 29 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.393 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
34×34×34 εκ, ύφασμα, διάμετρος


Ύφασμα
Σε απόθεμα



Για αγόρια

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Ύφασμα



Για αγόρια


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα

Για αγόρια


Ξύλο

34×34×34 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Ξύλο
Σε απόθεμα

29×29×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα