
Χαλί Διαδρόμου (60x120) Rythmos Nisyros Beige
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί 4 εποχών με μοντέρνο σχέδιο σε μπεζ χρώμα και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Rythmos. Η ποιότητα του από 100% βαμβάκι το κάνει ελαφρύ και κατάλληλο για όλους τους μήνες του χρόνου. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας.
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
12×20 εκ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Σπιτικό, φυσικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα


Υφαντό στο χέρι

133×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, ⌀ 160 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα