
25,9 €29,4 €
Διαστάσεις 12×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί με γεωμετρικό σχέδιο σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητα του από 100% jute το κάνει ελαφρύ και ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Τοποθετήστε το στη κουζίνα ή στο χολ σας.
| Πλάτος: | 12 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 12 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |



Μοντέρνο, ανατολίτικο


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

100×20 εκ
Σε απόθεμα



160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ



Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

200×20 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σπιτικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα, μέτρια τρίχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα