
Χαλί Διαδρόμου (60x120) Rythmos Arecibo Beige
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου με μοντέρνο σχέδιο σε μπεζ χρώμα και εκρού λεπτομέρειες από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητα του από 100% βαμβάκι το κάνει ελαφρύ και κατάλληλο για όλους τους μήνες του χρόνου. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στην κουζίνα ή στο χολ σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
12×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, μοκέτες
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο



100×20 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

80×10 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σπιτικό, φυσικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ, ⌀ 160 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

140×20 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ , φυσικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα