
Χαλί Διαδρόμου (70x140) Rythmos Nisyros Dark Grey
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου με μοντέρνο σχέδιο σε σκούρο γκρι χρώμα και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Rythmos. Η ποιότητα του από 100% βαμβάκι το κάνει ελαφρύ και ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Τοποθετήστε το στη κουζίνα ή στο χολ σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμα










Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

80×25 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Τετράγωνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα