
Κουτί Αποθήκευσης (28x28x28) Z-L Beige 14131
28×28×28 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό πλαστικό με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι ιδανικό για να τοποθετήσετε και να οργανώσετε τις βούρτσες, τις χτένες, τα είδη μακιγιάζ, μέχρι και τα φάρμακά σας, καθώς κλείνει με καπάκι. Επιπλέον διαθέτει άνοιγμα για εύκολη μεταφορά.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 17 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.258 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×28×28 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα
21×48×28 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο

Στοιβαζόμενο, πλαστικό

40×25×26 εκ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
14×26×18 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×37×14 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα



32×35×44 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη




39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
32×53×37 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο

Στοιβαζόμενο




Ξύλο


24×60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα





Με καπάκι, ξύλο

Λευκά είδη

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×35×26 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα