
Κουτί αποθήκευσης με καπάκι, Arreglo
21×48×28 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Διαστάσεις 28×28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε μπεζ χρώμα και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα non-wooven και εσωτερικά από χοντρό χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή στο δωμάτιο του παιδιού.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υψος: | 28 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
|---|---|
| Υλικό | Λευκά είδη |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.393 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

21×48×28 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο

14×26×18 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

32×53×37 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο

32×35×44 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
20×37×29 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο

40×25×26 εκ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα


11×30×15 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
7×40×30 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα









28×11×18 εκ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
24×37×14 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα


2×32×32 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
31×31×2 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα