
Μεταλλικό κουτί αποθήκευσης Π37 x Υ31,5 εκ., Arreglo
Στοιβαζόμενο
Διαστάσεις 24×37×14 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ παιχνίδι ρόλων σεφ ιδανικό για τα πρώτα βήματα του παιδιού σας στην κουζίνα! Το σετ περιλαμβάνει μία υφασμάτινη κατσαρόλα με ξύλινη κουτάλα, μια παιδική ποδιά και ένα σκούφο μαγειρικής. Είναι κατασκευασμένα από 67% οργανικό βαμβάκι και 33% ίνες πολυεστέρα από ανακυκλωμένα μπουκάλια (PET). Η ποδιά θα προστατέψει τα ρούχα του παιδιού από τους ανεπιθύμητους λεκέδες, ενώ ο σκούφος θα χαρίσει ένα παιχνιδιάρικο ύφος στην μαγειρική μαζί με το παιδί σας. Η κατσαρόλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως καλάθι αποθήκευσης για μικροαντικείμενα, παιχνιδάκια κα. Κάθε κομμάτι είναι μοναδικό, φτιαγμένο στο χέρι, επομένως μπορεί να υπάρχουν μικρές διαφορές στο χρώμα και το σχήμα. Πληροί όλες τις προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας για τα παιδιά, ενώ έχει ISO 9001, ISO 14001 και ISO 18001. Συνιστάται η αποφυγή πλυσίματος του καλαθιού, ώστε να διατηρηθεί το αρχικό σχήμα του.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 14 εκ |
| Υψος: | 24 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Λευκά είδη |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 37 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Lorena Canals |

Στοιβαζόμενο


28×28×28 εκ
Σε απόθεμα


Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καπάκι, στοιβαζόμενο


2×32×32 εκ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο


2×32×32 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Λευκά είδη



2×29×29 εκ
Σε απόθεμα

2×29×29 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

2×30×30 εκ
Σε απόθεμα
Λευκά είδη


25×25×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα