
Θερμομονωτική Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Icemount White 1607859
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με λευκό φόντο και μοντέρνο σχέδιο σε βεραμάν χρώμα. Το ύφασμα είναι βουάλ 100% πολυεστερικό με χαμηλή σκίαση, που επιτρέπει στο φως να περνάει και έχει μεταλλιζέ χρυσές λεπτομέρειες. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λορίδες, βαμβάκι, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, λινό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Πολυεστέρας

Λινό, μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Πολυεστέρας

Πολυεστέρας


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

Πολυεστέρας


Πολυεστέρας

Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας


Βαμβάκι, πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Πολυεστέρας


Πολυεστέρας, λινό



Πολυεστέρας

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα