
Θερμομονωτική Κουρτίνα Συσκότισης (140x260) Με Τρουκς A-S Soana Ivoire 204400A
27×10 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα εσωτερικού χώρου σε μπεζ χρώμα με λευκό μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% chenille και ενσωματωμένα τρουκς για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι υψηλής σκίασης και περνάει ελάχιστο φως στο χώρο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 1.29 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Chenille |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

27×10 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Συσκότισης, λινό

Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας




27×10 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λορίδες, βαμβάκι, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας

140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας

Πολυεστέρας

Πολυεστέρας

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

Συσκότισης, λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό


Πολυεστέρας

Βαμβάκι, πολυεστέρας, λουλουδάτος
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Συσκότισης, λινό

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λινό


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα