
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς S-F Nehora Naturel R6D118001VL
39×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με εφέ λινού. Το ύφασμα είναι 100% polyester, χαμηλής σκίασης με μεταλλιζέ ίνες. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 27 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.71 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

39×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα





26×2 εκ
Σε απόθεμα
44×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Voile, σε ραβδί
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×26 εκ
Σε απόθεμα

38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
40×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

26×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα


37×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα

26×3 εκ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα