
144,99 €
Διαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα εσωτερικού χώρου, μονόχρωμη σε λευκή απόχρωση. Κατασκευασμένη από 100% polyester και ενσωματωμένα τρουκς διαμέτρου 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δημιουργήστε ένα ξεχωριστό στυλ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ Home |


38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα



45×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα

37×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα




42×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
26×2 εκ
Σε απόθεμα




45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα



42×26 εκ
Σε απόθεμα
38×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα






7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα