
Μαξιλαροθήκη από προπλυμένο βαμβακερό σατέν, 500 κλωστές, Saria
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν
Διαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Rythmos σε ροζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester την καθιστά ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×50 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



22×15 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι, πουά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

50×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
30×40 εκ
Σε απόθεμα
58×2 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα