
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (52x72) Nef-Nef Homeware Basic Μπεζ
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε εκρού χρώμα και φλοράλ σχέδιο σε πράσινες-ροζ-κίτρινες αποχρώσεις από την εταιρεία Nef-Nef. Το ύφασμα έχει σύνθεση από 50% βαμβάκι-50% βισκόζη με γέμισμα από πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 50 cm, 50 cm, 50 cm, 50 cm |
| Depth | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


