
1,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τροπικό τεχνητό φυτό αλοκασία σε διακοσμητική γλάστρα. Αποτελείται από κεραμική γλάστρα στο χρώμα της τερακότας και πράσινο δέντρο κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 43 cm |
| Total weight | 0.744 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |







Σε γλάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
