
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 44εκ. Edelman Scindapsus 1116843
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό φτέρη από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι-καφέ χρώμα με φυτό και πράσινες αποχρώσεις. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 3.8 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα








Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
