
1.870,12 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τεχνητό φυτό bonsai σε διακοσμητική γλάστρα. Αποτελείται από κεραμική γλάστρα σε γκρι χρώμα και πράσινο φυτό με καφέ κορμό, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό και αφρό πολυουρεθάνης. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 1.886 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα








Σε γλάστρα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα



Σε γλάστρα



Σε γλάστρα



152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα



60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα