
24,23 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό γλαστράκι με τεχνητό κισσό για να διακοσμήσει τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο! Το φυτό είναι κατασκευασμένο από πολυουρεθάνη και η γλάστρα από τσιμέντο με μπεζ απόχρωση. Μπορεί να τοποθετηθεί επιτραπέζια ή να κρεμαστεί μέσω της θηλάκις στην πίσω μεριά της γλάστρας.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 62 cm |
| Total weight | 1.42 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Μπεζ |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Διάμετρος
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα










152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα