
9,4 €
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 32εκ. Mod 40008
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό για να διακοσμήσει τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο! Το φυτό είναι πλαστικό και η γλάστρα είναι τσιμεντένια σε μαύρη απόχρωση. Διαθέτει σχοινιά για να κρεμαστεί.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.78 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα








Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα













Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα