
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα Κρεμαστό A-S Falling Plant 164285
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό μπονσάι από την εταιρεία Mod. Αποτελείται από εκρού κεραμικό γλαστράκι και πράσινο πλαστικό φυτό. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | MOD |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα

Σε γλάστρα

Σε γλάστρα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα



Σε γλάστρα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα


Σε γλάστρα









15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα