
Κασπώ (Σετ 3τμχ) Edelman Cargo Black 1104228
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε μαύρο χρώμα κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Είναι στιβαζόμενο και διαθέτει άνοιγμα στο μπροστινό μέρος. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.67 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λυγαριά, σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα


Ενσύρματο, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό
Σε απόθεμα




Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα