
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Estia Florana 02-27599
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης από την εταιρεία Soulworks κατασκευασμένα από seagrass, σε μαύρο χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Διαθέτουν χερούλια για να κάνει εύκολη την μεταφορά τους. Το σετ περιλαμβάνει 5 τεμάχια σε διάφορα μεγέθη ιδανικά για το καθιστικό, το μπάνιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ, Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |

Σετ
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Στρογγυλό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα