
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 5τμχ) Soulworks Coctail 0680005
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης από την εταιρεία Soulworks με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από seagrass, σε μαύρο και μπεζ χρώμα με κίτρινες λεπτομέρειες. Διαθέτουν χερούλια για να κάνει εύκολη την μεταφορά τους. Το σετ περιλαμβάνει 5 τεμάχια σε διάφορα μεγέθη ιδανικά για το καθιστικό, το μπάνιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε.
| Σετ καλαθιών | Σετ, Σε τεμάχια |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |

Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα



Λυγαριά, σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα














Στρογγυλό
Σε απόθεμα






Σετ
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα