
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ30x18) Soulworks Blue M 0680028
Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια αποθήκευσης από την εταιρεία Soulworks κατασκευασμένα από seagrass, σε μπλε χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Διαθέτουν χερούλια για να κάνει εύκολη την μεταφορά τους. Το σετ περιλαμβάνει 5 τεμάχια σε διάφορα μεγέθη ιδανικά για το καθιστικό, το μπάνιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε.
| Υλικό | Λυγαριά |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ, Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |

Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα


Λυγαριά, σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα


Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα






Σετ

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα






Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα