
70 €
Διαστάσεις 6×82 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου σε πράσινες αποχρώσεις και τρισδιάστατο σχέδιο φύλλων από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει τους χώρους σας με φινέτσα και στυλ.
| Πλάτος: | 82 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 6 εκ |
| Width | 82 cm |
|---|---|
| Depth | 67 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |








61×119 εκ
Σε απόθεμα
3×68 εκ
Σε απόθεμα

5×92 εκ
Σε απόθεμα

6×73 εκ
Σε απόθεμα

55×122 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα








1×15 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα