
45,31 €
Διαστάσεις 44×110 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό τοίχου από την Estheti σε γκρι-μπλε χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Ιδανικό για να διακοσμήσει τους τοίχους του χώρου σας με φινέτσα και στυλ.
| Πλάτος: | 110 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 44 εκ |
| Width | 110 cm |
|---|---|
| Depth | 5 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Μπλε |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |








Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

80×80 εκ
Σε απόθεμα

6×73 εκ
Σε απόθεμα


63×128 εκ
Σε απόθεμα
102×54 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


7×81 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα