
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ20x14) Soulworks Storm XS 0680070
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε μικρό μέγεθος από την εταιρεία Soulworks με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από seagrass, σε μαύρο και μπεζ χρώμα με φούξια λεπτομέρειες. Διαθέτει χερούλια για να κάνει εύκολη την μεταφορά του. Ιδανικό για το καθιστικό, το μπάνιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα






Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα





Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα



Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα