
13 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης σε μικρό μέγεθος από την εταιρεία Soulworks με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από seagrass, σε πολύχρωμες αποχρώσεις. Διαθέτει χερούλια για να κάνει εύκολη την μεταφορά του. Ιδανικό για το καθιστικό, το μπάνιο ή οποιοδήποτε άλλο χώρο επιθυμείτε.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |



Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα



Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα




Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

















Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα