
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ22) S-D Osara 147803
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φρούτου - γλυκού σε λευκό χρώμα με μαύρο και κόκκινο φλοράλ σχέδιο, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στα γεύματα και την κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ρουστίκ , κεραμικό, ανατολίτικο


Βαθύ, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4, κεραμικό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Σετ, ρηχό, 4

Σετ, 4, κεραμικό

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα



Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, 4

Κεραμικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα