
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) S-D Osara 147802
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα με μαύρο και κόκκινο φλοράλ σχέδιο, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στα γεύματα και την κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , κεραμικό, ανατολίτικο


Βαθύ, κεραμικό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Βαθύ, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, 4, κεραμικό


18, κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα