
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ22) S-D Osara 147803
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα με μαύρο και κόκκινο φλοράλ σχέδιο, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στα γεύματα και την κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.654 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , κεραμικό, ανατολίτικο

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό

18, κεραμικό

Σετ, 4, κεραμικό

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ, 4


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, βαθύ, 4

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα