Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ7x5) Espiel FIK124K4
Ιστορικό τιμών
- 30/5/2026 - 7,6 €
- 2/3/2026 - 7,6 €
- 12/1/2026 - 6,08 €
- 1/12/2025 - 7,6 €
- 27/11/2025 - 6,08 €
- 1/9/2025 - 7,6 €
- 14/7/2025 - 6,08 €
- 11/6/2025 - 7,6 €
Περιγραφή προϊόντος
Βάση για ρεσώ από την εταιρεία Espiel σε ματ πράσινο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
Προδιαγραφές
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Espiel |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
59,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (180x230) Grace White 71800
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 70cm Ravelia Sole Beige
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
129,9 €
Καρότσι (0-48 Μηνών/ Έως 22kg) Bebe Stars Easy Sand 190-186
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35,99 €
Ραφιέρα Δαπέδου 3 Θέσεων (46x30x76) A-G Lazandos 854KLN4320 Pine
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
28,99 €
Κρεμάστρα Δαπέδου Με Ράφι (92.5x33.5x153) Songmics HSR23BK
Σε απόθεμα
15,99 €
Παιδική Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Nuage 200500
27×4 εκ
Σε απόθεμα
49,9 €

