
Πιατέλα Σερβιρίσματος Οβάλ (25εκ.) Oriana Ferelli Grey 18274-36
Μοντέρνο, πορσελάνη, οβάλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα διακόσμησης από την εταιρεία Espiel σε ανθρακί χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από χυτό αλουμίνιο. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σπίτι σας και να δώσετε μια ιδιαίτερη πινελιά στην τραπεζαρία σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, πορσελάνη, οβάλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Οβάλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ψάθα, οβάλ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα