
Τουρτιέρα (Φ28) S-D Stand Acacia 196312
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα με 2 θέσεις σερβιρίσματος και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από bamboo σε φυσική απόχρωση με μεταλλικό μαύρο σκελετό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν δίσκος σερβιρίσματος - ορντεβιέρα για την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό,Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πιατέλες, άτυπη, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα