
24,23 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με σχέδιο πρόσωπο και τεχνητό φυτό. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από τσιμέντο σε λευκό χρώμα, πράσινο πλαστικό φυτό και τεχνητές πέτρες. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 1.54 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα












Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα