
Παιδικό μπαούλο με ροδάκια, Boloko
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι σε εκρού χρώμα και σχέδιο αρκουδάκι. Κατασκευασμένο από γούνινο ύφασμα με σύνθεση 100% polyester. Είναι ένα τέλειο μέρος για να αποθηκεύσετε διάφορα αντικείμενα όπως παιχνίδια, ρούχα, ή άλλα αντικείμενα. Τοποθετήστε το σε κάποιο ντουλάπι, ράφι ή σε κάποια γωνιά του δωματίου. Ιδανικό για να κρατήσει τακτοποιημένο το παιδικό ή βρεφικό δωμάτιο.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.252 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Γούνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο, με καπάκι



Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
1×37×32 εκ, για κορίτσια
Σε απόθεμα


20×14-18×14-18 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα




Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα



Για αγόρια

Ύφασμα
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα