
49,9 €
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αντιολισθητικά πατάκια μπανιέρας και ντουζιέρας σε opaque φούξια, λαχανί και πορτοκαλί χρώμα με σχήμα λουλούδι. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό PVC. Στο κάτω μέρος έχουν βεντούζες για να μην μετακινούνται. Ιδανικά πατάκια για κάθε μπάνιο.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα